.

.

Природата е Убавината Detox Лосион за Тело | Прочисти + Смируваат Кожата со Портокал Ѓумбир Крем Направен со Сончоглед, Бадеми + Авокадо Масла - 2-пакет

Природата е Убавината Detox Лосион за Тело | Прочисти + Смируваат Кожата со Портокал Ѓумбир Крем Направен со Сончоглед, Бадеми +

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно

Се занесе во Грижа за Себе : Нашата Detox лосион за тело е лесен, не-мрсна крем совршен за пост-бања уживање; едноставно масажа во свежо капе кожата од глава до пети.Обновете го вашиот Сјај : Дишат во освежувачки мирис на Цитрус и Woodsy Пачули да ви помогне да recenter, со внатрешната светлина за да одговара на вашиот надворешен сјај.Придавам влогови и Јадев : А благотворно комбинација од Сончоглед, Бадеми и Авокадо Масла помага смири се исуши кожата, да обезбеди кожата-обновување на масни киселини и да се намали воспалението.Природно Добиени од Чиста Состојки : Чувствуваат добро да се знае нашето тело лосион се вегетаријанци, без суровост, paraben слободни, сулфат слободни, phthalate слободни, глутен слободни и направени во САД без петро-хемикалии.Detox со Природата на Убавината : Секој производ во нашата Detox колекција од телото се мијат и телото чистење на телото путер и лосион – е дизајниран за да се прочисти + подобрување на тонот на кожата + текстура.

Карактеристики на понудата

Слични понуди