.

.

Во Секое Време Алатки Премиум Dial Caliper 12/0.001 Прецизност Двојно Шок Доказ Солидна Закорави Од Не ' Рѓосувачки Челик

Во Секое Време Алатки Премиум Dial Caliper 12/0.001 Прецизност Двојно Шок Доказ Солидна Закорави Од Не ' Рѓосувачки Челик

DEN 1990.80

Количина на стоки
Достапно

Супер висока прецизност брзини.Двојно Шок Доказ Дизајн.Нула Паралелно Толеранција.Непречено функционирање.Прецизно Бирате 0.001" Дипломирањето / 0.1" По револуцијата.Опсег : 0-12".Мерка Надворешни, Внатрешни и длабочина.Солидна Закорави Од Не ' Рѓосувачки Челик.Поместена случај вклучени.Стил : 12".

Карактеристики на понудата

Слични понуди