.

.

Роденденски Подароци за Мама Од Ќерка Син - се Сеќавам јас Те Сакам Мамо Подароци - Керамички Накит Фах Прстен Јадење Trinket Декоративни денот на Благодарноста Ден на ?

Роденденски Подароци за Мама Од Ќерка Син - се Сеќавам јас Те Сакам Мамо Подароци - Керамички Накит Фах Прстен Јадење Trinket Декоративни

DEN 297.60

Количина на стоки
Достапно

????【Мајка Подарок Од Ќерката】најдобар идеален подарок за мајка подароци од ќерка.Површината на trinket лента е отпечатена со срцето-затоплување зборови : "се Сеќавам јас Те Сакам Мамо".Подарок за да го прослават љубов односи кои се развиваат меѓу мајка и ќерка. ????【Материјал】Оваа керамички прстен јадење декоративни накит лента е направен од високо-квалитет стаклен керамика.Тоа е спакувани во бела подарок кутија со пена заштита внатре.Ова може подобро да ја заштитите прстен јадење и е лесен за транспорт и носат. ????【Големина】големината е за 4.1" L x 4.1" W x 0.98 H, но прстен јадење носителот може да се користат за да се изрази на длабоко и искрено пријателство помеѓу вас.Високо-квалитетна бела стаклен површина, позлатени рамки, стилски и елегантен едноставна, многу погодна за жени. ????????【Совршен Подарок Идеален】Можете да им даде на овој добар љубов прстен јадење како подарок за мајка на твојата мајка' s birthday (Роденден), Ден на Мајката, денот на Благодарноста, Божиќ, Годишнина итн. ????【Погодно за Секојдневна Употреба】при миење на рацете, миење садови или готвење, овој прстен Јадење накит тави може да се користи за да се одржи прстени, обетки, ѓердани и часовници.И прстен trinket јадење може да биде ставен во кујна, тоалет, мијалник, ноќни маса, канцеларија, за да се спречи загуба на мали додатоци и да се олесни секојдневниот живот употреба.За Денот на Вљубените, Годишнина, Роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ, ангажирање, булчински туш, свадба партија, Мајки Ден, housewarming партија, Нова година Ден.Испорака на духовните зборови се напишани на плоча на девојка, сопруга, ќерка, мајка, сестра, тетка и пријатели, изразат колку те сакам неа.Занает со висок квалитет на глазирани керамички со златна фолија.Плоштад чисто и модерен накит носител има поддршка и анти-пропадна дното.Големи идеи за бања, кујна, cloakroom, спална соба, entryway, или како љубов декор во домот каде и да сте.Смешно накит организатор послужавник за жените да го задржи нејзиниот прстени, ѓердани, белегзии, обетки, повикување, или било мали додатоци секој ден.

Карактеристики на понудата

Слични понуди