.

.

НИЈАГАРИНИТЕ КОНЗЕРВАЦИЈА GIDDS-151484 Три-Максимум 3 Проток Showerhead Висока Ефикасност Туш Главата, Секој, Црна и Хром

НИЈАГАРИНИТЕ КОНЗЕРВАЦИЈА GIDDS-151484 Три-Максимум 3 Проток Showerhead Висока Ефикасност Туш Главата, Секој, Црна и Хром

DEN 238.32

Количина на стоки
Достапно

Уникатен showerhead користи три притисок-компензирани проток : 0.5 GPM / 1.0 GPM / 1.5 GPM.Одберете проток врз основа на саканата вода употреба и задача за максимална заштеда.Патентирана проток compensator дава во согласност протокот без оглед на достапна вода под притисок.Дури, колеблив спреј.Water Sense наведени.Нијагарините Конзервација е револуционерна Три-Max Showerhead карактеристики три прилагодливи спреј прилагодувања за оптимално задача перформанси и максимална вода заштеди.На Три-Max произведува луксузен туш со уште колеблив спреј за кои се бара до 40 проценти помалку вода употреба од типичен "низок проток" showerheads.Едноставно пресврт showerhead да одговара на вашиот саканата задача : 0.5 GPM проток за soaping, 1.0 GPM за туширање, и 1.5 GPM за моќен исплакнете режим.

Карактеристики на понудата

Слични понуди