.

.

Philips QP2520/20 Еден Нож Хибрид Тример

Philips QP2520/20 Еден Нож Хибрид Тример

DEN 779.76

Количина на стоки
Достапно

На Philips Norelco One Blade е револуционерен електрични чешлање технологија наменета за мажите кои носат храна, бради, или лицето коса стилови.One Blade скратува, рабовите, и shaves било која должина на косата.Единствена One Blade бричење интегрира технологијата брзо се движат машина (200x во секунда) со двоен систем за заштита за да ви даде ефикасна и удобно отсекува на подолг влакната.One Blade не се бричат, премногу блиску, така што вашата кожа да остане удобно.

Карактеристики на понудата

Слични понуди