.

.

LBRTPTR Knurled Завртка 1/2/3/5PCS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Внатрешна Хексадецимален Поставени Рамо Завртки со Чаша Главата Хексагонални Plug Завртка Конвексни Гром М2 - М12 Knurle

LBRTPTR Knurled Завртка 1/2/3/5PCS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Внатрешна Хексадецимален Поставени Рамо Завртки со Чаша Главата Хексагонални

DEN 1855.20

Количина на стоки
Достапно

·Име на производот : не ' рѓосувачки челик хексадецимален штекер рамо завртка. ·Производ Во Боја : Сребро Сива Боја. ·Материјал : 304 Stainless челик. ·Завртка главата тип : Чаша Хексадецимален Штекер.Стандардниот тип : Национален стандард.Производ сила : Одделение 6.8 Тема : М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 M10 , M12shoulder дијаметар 3/4/5/6/8/10/12mm, рамо должина=3/4/5/6/8/10/12/16/20/25/30/35/40/45/50/60/70/80 SIZE= Dx LShoulder дијаметар x рамо lengthfor пример : 4x5 значи рамо со дијаметар од 4mm, рамо должина од 5мм.

Карактеристики на понудата

Слични понуди