.

.

X-DREE 7pcs Метал profil_e Внатрешна Поврзете Т Слот Сидро Fastener за 8мм Тема Кол(7pcs Perfil де метал Внатрешна Поврзете Т Ranura Sujetador де anclaje став diámetro де rosca de 8 mm

X-DREE 7pcs Метал profil_e Внатрешна Поврзете Т Слот Сидро Fastener за 8мм Тема Кол(7pcs Perfil де метал Внатрешна Поврзете Т Ranura

DEN 266.40

Количина на стоки
Достапно

Име На Производ : Т Слот Сидро Fastener; Материјал : Метал.Тежина : 94g; Пакет Содржина : 7 x T Слот Сидро Fastener.Главната Боја : Сребро Тон; Вкупната Големина : 28 x 18 x 16mm/ 1.1" x 0.71" x 0.63"(L*W*H).Погодни за : 8mm Тема Кол.(juste став : 8 mm де diámetro del hilo.Дупка со Дијаметар : Помали : 9mm/0.35", Поголеми : 13mm/0.51"(Diámetro del agujero : Más pequeño : 9mm / 0.35' ', Más гранде : 13mm / 0.51' '. 7pcs Метал profil_e Внатрешна Поврзете Т Слот Сидро Fastener за 8мм Тема Dia These водител на сврзувачки елементи се користи за да се поврзете на мрежата на Т-слот метал extrusions на 90 степени агол.Еден од нашите најсилни прицврстување опции.Овозможува бесконечна позиционирање заедно со Т-слот profil_e, Дава вибрации-доказ, , рамна конекција каде простор ограничување се применуваат.Опис на Spanish7pcs Perfil де метал Внатрешна Поврзете Т Ranura Sujetador де anclaje став diámetro де rosca de 8 mm Nombre del producto : Т Слот Сидро Fastener; Материјал : Metal Peso : 94 g; Contenido del paquete : 7 x T Ranura де anclaje де sujeción Color директорот : tono plateado; Tamaño општа : 28 x 18 x 16 мм / 1.1' 'x 0.71' 'x 0.63' '(L * W * H)juste став : 8 mm де diámetro del hilo.Diámetro del agujero : Más pequeño : 9mm / 0.35' ', Más гранде : 13mm / 0.51' '.

Карактеристики на понудата

Слични понуди