.

.

Xinidc Оригиналните ОЕМ Задна Камера Назад Стаклена Леќа Замена за iPhone 11 со Лепило Инсталирани Вклучува Поправка Алатки Сет(Вкупно 2 парчиња Камера Стакло)

Xinidc Оригиналните ОЕМ Задна Камера Назад Стаклена Леќа Замена за iPhone 11 со Лепило Инсталирани Вклучува Поправка Алатки Сет(Вкупно

DEN 237.60

Количина на стоки
Достапно

【Нови Оригиналните ОЕМ камера стаклена леќа】 Оваа нова оригиналните ОЕМ камера стаклена леќа одговара за i Phone 11 камера стаклена леќа замена.задната камера стакло замена на делови се користат за рбет и оштетени камера стаклена леќа. 【Силно Лепило Инсталирани】 Задна камера стаклена леќа замена за i Phone 11 со право големина силно лепило инсталирани, кој го направи на инсталацијата за полесно за време на замена на камерата стаклена леќа. 【3 во 1 Поправка Алатки вклучени 】Има 3 во 1 телефон поправка алатки за полнење сет за i Phone 11 задната камера стаклена леќа замена во пакет.значи, вие не треба да потрошите повеќе време и пари за да купи дополнителни алатки. 【Одговара за i Phone 11 Леќи на Камерата Совршено】 Има 2 парчиња нова камера стаклена леќа замена за i Phone 11 во пакетот, секоја назад стаклена леќа се работи за i Phone 11 совршено. 【Лесна инсталација 】Замена на камерата стакло не треба расклопување вашиот телефон.лепило имале претходно инсталиран.Лесно да се инсталира.ако не сте сигурни како да го поправам.Ве молиме проверете поврзани со видеа на You Tube пред менување на стакло.Производ : Задна Камера Назад Стаклена Леќа Замена за i Phone 11 камера стакло lens Function : Замена на делови за оштетен или скршен задна камера стаклена леќа Пакет : Безбедно пакет.ние пакет камера стаклена леќа замена за i Phone 11 од силни box Package вклучува следат предмети(ве Молиме имајте на алатки за полнење надвор од дофат на деца) : -2x назад задна камера стаклена леќа За i Phone 11 замена-1x Сина поправка нож-1x Црна пинцети-1x Црна пластика spudger-1 x Алкохол за Чистење Брише; Сува и Влажна-1x Чиста крпа.

Карактеристики на понудата

Слични понуди