.

.

ADITEE 12 Џеб Клуч & Алатка Навивам Торбичка Организатор Торба рачно изработени Водоотпорен ПВЦ Ламинат Балистички Полиестер Платно за Занатски Опрема Вози Корисници

ADITEE 12 Џеб Клуч & Алатка Навивам Торбичка Организатор Торба рачно изработени Водоотпорен ПВЦ Ламинат Балистички Полиестер Платно

DEN 354.72

Количина на стоки
Достапно

ТЕШКИ АЛАТКА ТОРБИЧКА : тешки-должност мулти-цел да се тркалаат алатка торбичка (Алатки Не се Вклучени) за алатка за складирање како што screwdrivers, мали алатки, ореви и завртки, приклучоци и повеќе, Ова се тешки-должност алатка пошта се изградени во дебел 16-оз.ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Ова Полиестер Силна како итен торба за чување на прва помош комплет, итен алатка за полнење во автомобил за патување. 12 Џеб Клуч како итен торба за чување на прва помош комплет, итен алатка за полнење во автомобил за патување.

Карактеристики на понудата

Слични понуди