.

.

SPNEC Dimmable Око-се Грижи Метал Архитект Маса Светло за Статистика/Изработка/Читање/Работа/Задача/Кревет, Светлина со Dimmer Прекинувач (Боја : Црна)

SPNEC Dimmable Око-се Грижи Метал Архитект Маса Светло за Статистика/Изработка/Читање/Работа/Задача/Кревет, Светлина со Dimmer Прекинувач

DEN 10641.60

Количина на стоки
Достапно

●Извор на светлина : E14*1, крушка не се вклучени. ●Големина : дното дијаметар 15cm/5.9 во, абажур дијаметар од 14cm/5.5 во, кабелот должина 170cm/ 67 во. ●Функција : Прилагодлив, раководител спектар 30-280°, заеднички опсег 15-230°. ●Switch тип : копче за контрола. ●Service - Имаме за цел да им обезбеди на клиентите со подобро шопинг искуство, ве молиме да не информирате ако било скршено, ние ќе им даде на satified решение на soonest време.Боја : Црна.

Карактеристики на понудата

Слични понуди