.

.

ARCADORA Ретро Игра Аркадни Конзола Случај на Замена на Монтиран Случај Специјален Дизајн за Малина Пи 4B Плоча, DIY Конзола Случај, со GPIO Подигнат Кабел

ARCADORA Ретро Игра Аркадни Конзола Случај на Замена на Монтиран Случај Специјален Дизајн за Малина Пи 4B Плоча, DIY Конзола Случај,

DEN 1439.76

Количина на стоки
Достапно

Специјално дизајнирани за Малина Пи 4, совршено се вклопуваат и прецизно сечење.Оваа аркадна куќиште е компатибилен со Малина Пи 4, можете да DIY свој аркадна конзола.GPIO Подигнат Кабелот Вклучен, answer : ___________________________ Note : ова GPIO подигнат кабел бара професионални вештини, ако не знаете како да го користите ова, можете директно да го користите USB-врз основа на аркадни за полнење.Поддржува Двојна Joysticks и Копчиња, отворот е совршено намали, погоден за сите копчиња, на пример : За LED Копчиња; За HAPP Притисни Копчиња.Компатибилен Малина Пи 4 USB Интерфејс т знаете како да го користите ова, можете директно да го користите USB-врз основа на аркадни за полнење.Она што ќе добиете за : 1* Аркадна Кутија(база и панел); 8* Гума туп и 12*завртки (Што содржи резервни завртки), најдобри аркадна вратата за полнење.Кутија внатрешен дијаметар големина на : 61*19.6*5.7 cm / 24.01*7.71*2.24(инчен).Длабочина : 5.7(cm)/2.24(инчен). -ГОЛЕМИ и ДЛАБОКИ enought да ги содржи сите diy делови сакате од нив внатре.Одговара за речиси сите копчиња и joysticks.Кутија внатрешен дијаметар големина на : 61*19.6*5.7 cm / 24.01*7.71*2.24(инчен).Длабочина : 5.7(cm)/2.24(инчен). -ГОЛЕМИ и ДЛАБОКИ enought да ги содржи сите diy делови сакате од нив внатре.Одговара за речиси сите копчиња и joysticks.Кутија внатрешен дијаметар големина на : 61*19.6*5.7 cm / 24.01*7.71*2.24(инчен).Длабочина : 5.7(cm)/2.24(инчен). -ГОЛЕМИ и ДЛАБОКИ enought да ги содржи сите diy делови сакате од нив внатре.Одговара за речиси сите копчиња и joysticks.Кутија внатрешен дијаметар големина на : 61*19.6*5.7 cm / 24.01*7.71*2.24(инчен).Длабочина : 5.7(cm)/2.24(инчен). -ГОЛЕМИ и ДЛАБОКИ enought да ги содржи сите diy делови сакате од нив внатре.Одговара за речиси сите копчиња и joysticks.

Карактеристики на понудата

Слични понуди