.

.

На Најмили Сива Мо Pacifier (Бадеми)

На Најмили Сива Мо Pacifier (Бадеми)

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Вклучени : 1x Мо Pacifier.Слободни На : BPA, ПВЦ, Phthalates & Води.Материјал : 100% Силикон.Грижа Инструкции : машина за миење Садови безбедно (врвот rack во корпа) или рака мие.Возраст : Првата Година 0m-12m.Боја : Бадем.

Карактеристики на понудата

Слични понуди