.

.

FITTIN Racerback Спортски Градници за Жени - Поместена Лесна големо Влијание Поддршка за Јога Фитнес Тренингот Фитнес

FITTIN Racerback Спортски Градници за Жени - Поместена Лесна големо Влијание Поддршка за Јога Фитнес Тренингот Фитнес

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

60% Најлон,28% Полиестер, 12% Spandex.Повлекување На затворање.Машина За Миење.Висока Поддршка За Купот Под В,се Повлече На затворање, Pullover Стил Спортски Градник,Машина за Миење (Рака Мие Recommanded).Активни Тренингот Racerback Лесна Спортски Градник & Тесни Фитинг за Поддршка-Супер Удобност и Супер Мека Ткаенина Влага Wicking и Совршен за било кој тип на Физичка Активност Медиум Поддршка и Еластична Затворање.Climacool дава топлина и влага управување преку вентилација.Супер Меки Удобност Чувство Со Голема Способност Да Се Впие До Пот. 60% Најлон, 28% Полиестер, 12% Spandex.Рака Мие Recommed.Removeable Подлога за Дами Спортски Градник.Med-Високо влијание поддршка идеално за јога, пилатес или губење на обука.ЛЕСНО ВРАЌАЊЕ : FITTIN Racerback Спортски градник се продаваат со 30-ден полн со пари назад гаранција и може да биде вратена без прашања праша.Додадете овие градници да количката со кликнување на "Додај-да-Количка" копчето и да се купи тоа сега.

Карактеристики на понудата

Слични понуди