.

.

Mitutoyo 543-501 Апсолутна Соларни Digimatic Индикатор, 0-0.5/0-12.7 mm Опсег, 0.0005/0.001 mm Резолуција, Повлечи Назад

Mitutoyo 543-501 Апсолутна Соларни Digimatic Индикатор, 0-0.5/0-12.7 mm Опсег, 0.0005/0.001 mm Резолуција, Повлечи Назад

DEN 6820.80

Количина на стоки
Достапно

Вработување на АПСОЛУТНА линеарна енкодер, Сигнал ID-S секогаш прикажува вретено "Апсолутната Позиција" од потеклото на power-on.Неограничен одговор брзина елиминира преку брзина грешки.Сончевиот извор на енергија обезбедува употреба од 40 лукс осветлување и ја одржува резерви од околу 3,5 часа под услови на слаба светлина.Пакет Димензии : 19.558 L x 7.366 H x11.176 W(сантиметри).Mitutoyo Апсолутна Digimatic Соларни Индикатор ID-S, .5"-12.7 мм, .00005"-.001mm, ISO, Матични Кол. 8мм, со повлечи назад, SPC Излез : да.

Карактеристики на понудата

Слични понуди