.

.

Перо Пенкало за Зебра TC77 (Перо Пенкало со BoxWave) - FineTouch Капацитивни Перо, Супер Прецизни Специјалното Пенкало за Зебра TC77 - Џет Црна

Перо Пенкало за Зебра TC77 (Перо Пенкало со BoxWave) - FineTouch Капацитивни Перо, Супер Прецизни Специјалното Пенкало за Зебра TC77

DEN 370.80

Количина на стоки
Достапно

???? [РАЗНОВРСНА И УНИВЕРЗАЛНА] Оваа неверојатна перо работи со ТОЧНИ СОВРШЕНСТВО на вашиот TC77 и сите слични capacitive touch екрани!. ???? [ПРЕЦИЗНОСТ] иновативни ЈАСНО СОВЕТ овозможува ВИЗИЈА-ЗАЈАКНУВАЊЕ на прецизност за да се види каде се и што се пишување, цртање, или допрете. ???? [ЦЕЛОСНА ФУНКЦИОНАЛНОСТ] Дела и од СЕКОЈ АГОЛ!Совршен за оние студени денови кога не сакате да го отстраните вашиот ракавици. ???? [КЛИП ДИЗАЈН] Користите вградениот МЕТАЛЕН КЛИП за да ја прикачите на Fine Touch Капацитивни Пенкало директно на вашата маица, јакна, или случај; можностите се бескрајни. ???? [КОМПАКТЕН] Вклопува уредно во вашата дланка.Во склопот дизајниран во пен форма, СОВРШЕН за носење околу.Дали сакате апсолутна ТОЧНОСТ при допирање на вашиот TC77? Не користете го вашиот прст за да clumsily нерешено, влечете, допрете го, или напишете!Користете Box Wave е Fine Touch Капацитивни Перо за вашиот TC77!Оваа неверојатна перо работи со ТОЧНИ СОВРШЕНСТВО на вашиот TC77 и сите слични capacitive touch екрани!Иновативни ЈАСНО СОВЕТ овозможува ВИЗИЈА-ЗАЈАКНУВАЊЕ на прецизност за да се види каде се и што се пишување, цртање, или допрете.Дела и од СЕКОЈ АГОЛ!Совршен за оние студени денови кога не сакате да го отстраните вашиот ракавици.Користете го вградениот МЕТАЛЕН КЛИП за да ја прикачите на Fine Touch Капацитивни Пенкало директно на вашата маица, јакна, или случај; можностите се бескрајни.Се вклопува уредно во вашата дланка.Во склопот дизајниран во пен форма, СОВРШЕН за носење околу.Со исклучителни ПРЕЦИЗНОСТ, на Fine Touch Капацитивни Перо ќе имате промислувајќи го користите вашиот прст како вашиот TC77 спроведување на избор.

Карактеристики на понудата

Слични понуди