.

.

Apple iPhone Држачи за Кабел 3ft, Apple MFi Заверена Молња да USB Кабел 3 Нозе, Брзо Apple Телефон Полнење Кабел Кабелот 3 Нога за Apple iPhone 12/11 Pro/11/XS MAX/XR/8/7/6s/6/5S/SE Оригиналниот iPad

Apple iPhone Држачи за Кабел 3ft, Apple MFi Заверена Молња да USB Кабел 3 Нозе, Брзо Apple Телефон Полнење Кабел Кабелот 3 Нога за

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

Apple MFi Заверена : Безбеден и Брз i Phone Молња Кабел, Кабел тело е составен од високо-квалитет на јадрото жица и Apple MFi сертификација чип, на кој може да се осигурате дека вашиот уред може да го добиете најбрзо и најбезбедно брзо да добиете на пренос и полнење.Високо-Квалитетни Кабли : Ние само го користите Највисок Квалитет на Материјали за дизајн и производство да се осигура дека нема краток спој се јавува за време на полнењето.Висок Квалитет на термопластични еластична TPE&ПВЦ материјал може да се избегне жица заплитане.Ново надгради молња полнење порта е издржлив и може да издржи 12,000 вметнување и отстранување експерименти.Издржливост е 3 пати поголема од таа на обичните кабли.Компатибилност : Ова Apple MFi Заверена Кабел е Погоден за Сите Молња интерфејс, Уреди за : i Phone 12 Pro Max / 12 Pro /12 / 12 Мини / i Phone 11 / 11 Про Max / 11 Pro / XR / XS /XSMax / X / 8 Plus /8 / 7 Плус / 6 Плус /6 S / i Phone SE / i Pad Pro / i Pad 2020 година / i Pad Воздух 2 / i Pad Мини /Ер Posd / i Pod Touch(5 Генерација).Нема порака за грешка ќе се Појави Кога Полнењето на Погоре Уреди.Безбедно и Брзо Полнење:На Apple MFi Заверена Чип Гарантира Дека Кабел Може да излез Безбеден и ефикасен тековната за уредот.На i Phone, за полнење кабел е составен од високо-квалитет бакар жици, која може да се прифати 2.4 тековната за брзо полнење и 480 Mbps/s брз пренос на податоци. 365-Ден за Слободни Враќање и Замена Услуга : Сите Кабли се Купи во Право да 365 Дена Бесплатен врати услуга и 24/7 услуги на клиентите, ако наидете на проблеми при користење, ве молиме да ни се најде преку во време !Откако ќе ги купите, ќе добиете : 1 M/3.3 ft i Phone, за полнење Кабел * 2 Pack.

Карактеристики на понудата

Слични понуди