.

.

VIVO Челик Ѕид Заградата Наменета за PS5 Игри Конзола, Вертикална Екранот за Playstation 5, Отворен Дизајн, Црна, ПЛАНИНАТА-PS5B

VIVO Челик Ѕид Заградата Наменета за PS5 Игри Конзола, Вертикална Екранот за Playstation 5, Отворен Дизајн, Црна, ПЛАНИНАТА-PS5B

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

Ѕид за PS5 - специјално Дизајниран за Play Station 5 (двете PS5 Диск и PS5 Дигиталните изданија), оваа челик ѕид безбедно држи вашиот игри конзола во погодно место на ѕидот (PS5 не се вклучени). Патент.Челичната Конструкција - Силен челик дизајн поддржува вашата конзола безбедно и сигурно во покачен локација.Планината карактеристики за безбедност на болт за дополнителна заштита.Отворен Дизајн - заградата инсталира рамна со вашиот PS5 за безбедна одговара, а на отворен дизајн овозможува оптимално ладење и пристап до пристаништата.Лесна Инсталација - Сите потребни хардвер и инструкциите се даваат за да се добие вашите игри конзола монтирани и подобрување на вашиот гејмерски подесување во ниеден момент.Хардвер е вклучена за дрво студ и base инсталација.Имаме Ви се Покриени - Овој производ доаѓа заедно со ограничен 3-годишно Производителот гаранција, како и пријателски техничка поддршка за да помогнат со какви било прашања или проблеми.

Карактеристики на понудата

Слични понуди