.

.

Kipp 06460-2061X35 Цинк Прилагодлива Рачка со M6 Надворешен Навој, Модерен Дизајн Стил, Челични Компоненти, Метрички, Црн Сатен во Прав-Обложени Заврши, Големина 2, 35 мм Заврт?

Kipp 06460-2061X35 Цинк Прилагодлива Рачка со M6 Надворешен Навој, Модерен Дизајн Стил, Челични Компоненти, Метрички, Црн Сатен во

DEN 141.84

Количина на стоки
Достапно

Се справи во умре фрлија цинк ДИН 1743. Челик делови квалитет класа 5.8. Се справи со прав-обложени, освен високо полиран хром позлатен верзии.Челик делови црна оксид заврши.Сигурен партнер да индустрија за над 100 години, Kipp е Иноватор на Оригиналниот Прилагодлива Рачка.Произведени во Германија, Kipp leverages вертикална интеграција, дизајн моќ, и индустрија знаења за максимално задоволство на клиентите.

Карактеристики на понудата

Слични понуди