.

.

APS iBoard Работи Одбори (Nerf Барови Страна Чекори Чекор Барови) Компатибилен со 2006-2014 Ridgeline Crew Кабина Пикап 4-Врата (Црн Прав Обложени 6 инчи)

APS iBoard Работи Одбори (Nerf Барови Страна Чекори Чекор Барови) Компатибилен со 2006-2014 Ridgeline Crew Кабина Пикап 4-Врата (Црн

DEN 5758.80

Количина на стоки
Достапно

Иновативни Патентиран i Board Дизајн Инспириран од паметен Телефон Стил, Дава Единствен, Извонредна, Функционален Изглед на вашето Возило.Масивни 6-инчен Широк Солидна Едно Парче Одбори, Обезбедува Екстра Широк чекор област за да се Обезбеди Основа.Полиран 6061 Авиони Алуминиумски Плочи со Мат Црна Моќ Слој, Најдобри Rusting и Отпорност на Корозија Споредуваат со Други Бренд Челични Решетки на Пазарот.i Board Површината Покриена со Целосна Должина, Премиум Квалитет УВ Отпорни Не се Лизга Врвот.Лесно DIY Рокер Панел Планината (Без Дупчење е Потребно), и е Компатибилен со Хонда Ridgeline 2006-2014 Crew Кабина.Големина : 6 Инчи | Боја : Алуминиум Црна.

Карактеристики на понудата

Слични понуди