.

.

Нови Студиски ПРО 4X5 Лист Филм Носители

Нови Студиски ПРО 4X5 Лист Филм Носители

DEN 623.76

Количина на стоки
Достапно

4x5 намали филм за носител со темно слајд.Пакетот доаѓа со две 4x5 намали филм на сопствениците.Страшно се намали филм носители од Студиото Про се олицетворение на артизанатство во индустријата, давајќи крајната филм рамност мазна и свиленкаста darkslide операција.Ова е вистински изработка на инструмент-нешто што ќе не обично се види во денешниот цена-свесни клима.Ќе го цениме нивните исклучителни потекло повеќе дека ќе ги користите.

Карактеристики на понудата

Слични понуди