.

.

8 Парчиња Магнетни врвката за Шиење Pincushion Сет, Вклучуваат Wristband Pin Перница Носителот на Зглобот Магнетна Игла Носителот Надразнување Четка Работ Четка Стил Чешел Ст

8 Парчиња Магнетни врвката за Шиење Pincushion Сет, Вклучуваат Wristband Pin Перница Носителот на Зглобот Магнетна Игла Носителот

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Она што Ќе Добиете : 1 магнетни врвката за шиење pincushion, 1 наежвам четка, 1 двојно двострано работ четка,1 карбонски влакна надразнување стил, чешли и 4 метал алигатор навивам клип duckbill клип.Магнетни Шиење Pincushion : на прилагодливи силикони wristband е удобен за носење, и површината на pin перница е мазна и убава.Супер магнетна сила, што се користи за чување на метални игли.Користете pin перници за да се привлечат мали додатоци.Можете исто така да лесно да ги собереш иглички кои паднале на подот или ткаенина.Убава и практична.Материјал : wristband pin перница држачот е изработен од прилагодливи силикони wristband и железо.Двојно остро четка и надразнување четка имаат мека најлон четка.Шефот на разделба плетенки чешел е направен од карбонски влакна, и дршката е направен од нерѓосувачки челик, кој не е лесно да се пробие и ' рѓа.Четка и Чешел : двојна предност четка е многу погодна за чешла косата, удира, трепките и веѓите .Наежвам четка помогне да се дистрибуираат на нафта од вашата корени на вашите цели.стил чешел за секојдневна чешла и колокација на алигатор клипови за косата.Големина Информации : wristband pin перница носител е за 9.4 инчи, на надразнување четка е 8.7 инчи, на работ четка е 6.9 инчи, на pintail чешел е за 8.7 инчи, и алигатор клип е 3,7 инчи.Магнетни врвката за Шиење Pincushion Поставите Зголемување на ефикасноста на работата и подобрување на капацитет за складирање.Лесен за употреба, врвка за околу магнетна игла носителот автоматски ќе го привлече иглички.На овој начин, игли не ќе бидат изгубени, и тоа е многу погодно да се земе, кои во голема мера ја подобрува ефикасноста за луѓе кои често се шие.двојна предност четка е многу погодна за чешла косата, удира, трепките и веѓите .Наежвам четка помогне да се дистрибуираат на нафта од вашата корени на вашите цели.стил чешел за секојдневна чешла и колокација на алигатор клипови за косата.Пакет содржи : 1 x магнетни врвката за шиење pincushion 1 x наежвам четка 1 x двојно двострано работ четка 1 x карбонски влакна надразнување стил чешли 4x метал алигатор навивам клип duckbill клип Напомена : За рачно мерење, ве молиме овозможи мали грешки, и на актуелната ситуација преовладуваат.

Карактеристики на понудата

Слични понуди