.

.

2 Парчиња Не-Стап Восок Spatulas Силикони Шпатула Шанса Апликатори за Обновливи Отстранување на Влакна Стапови Восок за Дома Салон Телото Употреба со 20 Компјутери Шанс

2 Парчиња Не-Стап Восок Spatulas Силикони Шпатула Шанса Апликатори за Обновливи Отстранување на Влакна Стапови Восок за Дома Салон

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

Не-стап и обновливи : нашата не-стап восок шпатула донесува квалитет со силиконска материјал, безбеден и сигурен за да се применуваат на вашата кожа; На силиконски материјал е не-стап, па восок може да биде одземен од оваа шпатула апликатори без напор, заштедите вашето време и напор за чистење на шпатула.Соодветна големина со долга рачка : ова силикони шпатула шанса апликатори е за 9.6 инчи во должина, 1 инчи во ширина, соодветна големина одговара на повеќето апликации; Таа има долга рачка со мазна површина, кој е удобен за контрола и контрола, Мини шминка Spatulas е околу 3.2 инчи во должина, 0.6 инчи во ширина.Главните цели : овие отстранување на влакна стапови апликатори spatulas функција криви површината дизајни, кои помагаат да се намали времето на ширење и направи шанса отстранување на влакна, многу полесно, погоден за отстранување на влакна од многу делови од телото, како рацете, нозете и други делови од телото, практични отстранување на влакна алатки за повеќето луѓе.Погоден за повеќе намени : нашата обновливи scraper тврд восок стапчиња се применливи за повеќе намени, може да ги користите за да се олесни шанса, микс на лицето маска, пигмент или во прав, се шири етерични масла, направи торта и така натаму, убаво е и за домашна и салон употреба.Доволно количество : ќе добиете 2 парчиња не-стап восок шпатула и 20pieces мини шминка Spatulas од различни бои, кои се доволно за вашата секојдневна употреба, различни големини се многу погодни за различни делови на вашето тело, семејството и салон употреба се и добар избор.Боја : Портокал Зелена.

Карактеристики на понудата

Слични понуди