.

.

Rae Dunn Utensil Caddy - Есцајг Носителот, Прибор за јадење Caddy за Вилушка, Нож и Лажица - Селски Farmhouse Метална Мрежа-челична Рамка - Кујна Организатор и Countertop Простор Saver за Flatware

Rae Dunn Utensil Caddy - Есцајг Носителот, Прибор за јадење Caddy за Вилушка, Нож и Лажица - Селски Farmhouse Метална Мрежа-челична

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

УДОБЕН COUNTERTOP ОРГАНИЗАТОР : ги чува сите ваши предници, ножеви и лажици во еден лесен место со овој удобен сребрениот caddy од Rae Dunn.Чувајте ги вашите сребрениот сите заедно и подготвен да се користи за појадок, ручек и вечера.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Оваа елегантна utensil носител е направена во метална жица кошница стил со зборот ПРИБОР украсена на страна.Дизајниран со удобно носат рачка за лесен транспорт од трпезаријата на отворено маси и пикник settings.RAE DUNN ПОТПИС на ФОНТ : Rae Dunn е потпис фонт дава секој објект личен допир што додава на својата едноставна убавина, и оваа utensil caddy останува доследен на таа пракса.Нежен но сепак храбар, втемелени уште волшебно - со стил кој зборува вашиот приказна.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Изненадување пријатели, семејството, наставниците, шефови, соработници и студентите со оваа секојдневниот корисен подарок.Совршен за Ханука, Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Таткото, на Мајката Ден, graduations, и на почетокот на учебната година и колеџ.ПОСВЕТЕН УМЕТНИЧКИТЕ ИЗРАБОТКА : Rae Dunn е посветен на мајсторство, изработка и квалитет.На смислено curated линија од дома декор и канцелариски производи - стручно осмислена и направена да највисоките стандарди за квалитет.Откријте Rae Dunn денес!.Оваа utensil caddy од Rae Dunn карактеристики Rae Dunn е потпис фонт на една убава и елегантна жица рамка кошница дизајн.ПРОИЗВОД КАРАКТЕРИСТИКИ : Димензии : 5.75" x 5.75" x 6.25"Метал со Дрво Base Single Section Comfortable Носат Handle Rustic Кујна Decor Organize Предници, Ножеви & Spoons ORGANIZE ВО STYLERae е уникатна комбинација од природни материјали, едноставност и персонализација со нејзиниот потпис фонт создаде покачен решение за кујна складирање и utensil организација.RAE DUNNCalifornia уметник, ceramicist и автор, Rae Dunn, се наоѓа убавина во едноставни форми, несовршеност и пронајдени објекти. "Во мојот сопствен начин, јас сум принудени да се најде рамнотежа помеѓу изразување на нешто што е многу значајно за мене и создавање на чувство на радост, дека може да тивко ги допираат животите на другите."Rae е дизајни се познати по нивната функционалност, дизајн и издржливост.Rae е потпис фонт дава секој објект личен допир кој додава едноставната убавина на нејзините дизајни.

Карактеристики на понудата

Слични понуди