.

.

LCD Дисплеј +Екран на Допир Digitizer Собранието за iPhone 5C Црна +Алатки

LCD Дисплеј +Екран на Допир Digitizer Собранието за iPhone 5C Црна +Алатки

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно

LCD Екран на Допир на Екранот Digitiler Целосна Собранието За i Phone 5 C.Компатибилен со : i Phone 5 C.Го замени вашиот разбиена, скршени LCD Digitizer.Нека вашиот телефон сака нови повторно.Боја : Црна.Висок квалитет и 100% сосема нов.

Карактеристики на понудата

Слични понуди