.

.

Табот S3 Пенкало Замена EJ-PT820BBEGUJ Пенкалцето на Samsung Galaxy Tab S3 9.7 инчен СМ-T820 СМ-T825 СМ-T825Y со ТАБОТ S3 Допир S Pen Совети T820 Пенкало Nibs Tweezer со Игла Поправка на Дел Додатоци (Црн

Табот S3 Пенкало Замена EJ-PT820BBEGUJ Пенкалцето на Samsung Galaxy Tab S3 9.7 инчен СМ-T820 СМ-T825 СМ-T825Y со ТАБОТ S3 Допир S

DEN 431.76

Количина на стоки
Достапно

★ КОМПАТИБИЛНИ МОДЕЛИ - Galaxy Tab S3 Пенкало Замена Допир S Pen Компатибилен Со Samsung Galaxy Tab S3 9.7 инчен T820 T825 T827 СМ-T820 СМ-T825 СМ-T825 Y EJ-PT820 BBEGUJ S Pen LCD Екран на Допир за да го Заклучите Со Совети Nibs Tweezer Поправка Дел. ★ ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за - 1 X Табот S3 S Pen Замена Допир Перо S Pen. 5 X EJ-PT820 BBEGUJ Пенкало Замена Совет.1 X Замена Tweezer.1 X Микро USB на Тип C Адаптер.1 X SIM Картичка Отварање на Игла. ★ ВИСОК КВАЛИТЕТ - Galaxy Tab S3 Специјалното Пенкало 100% Тестирано И Пред Превозот Надвор .Многу Издржливи И Одговорно t820 Допир за да го Заклучите Совршено се Вклопуваат За Samsung За Samsung Galaxy Tab S3 9.7 инчен T820 T825 T827 СМ-T820 СМ-T825 СМ-T825 Y. ★ ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Вие Само Треба Употреба Новиот Galaxy Tab S3 S Pen Да го Замени Ќе Стари Или Скршени Табот S3 Styluses Пенкало.И Можете Да го Користите Новиот Совети како Да го Замени Вашиот Носи Галакси Јазиче S3 Пенкало Совети Со Замена Tweezer,ве Молиме Двојно Бидете Сигурни дека Вашиот Модел на Телефон Верзија Пред да го Купите T820 Пенкало. ★ ВНИМАНИЕ - што Не и Одговара : Galaxy Tab Со 9.7 (2015) T550 ,Galaxy Tab 10.1 (2019) T510,Galaxy Tab Е 10.5 СМ-T595,Galaxy Tab 8.0 Галакси Јазиче 10.1 (2019) T510,Galaxy Tab 8.0 (2017) СМ-T385,Galaxy Tab A (2016 ГОДИНА) СМ-T280,Galaxy Tab 10.1" (2016 Година) P580. Bestdealing Галакси Јазиче S3 Перо Допир S Pen Замена За Samsung Galaxy Tab S3 9.7 инчен T820 T825 T827 СМ-T820 СМ-T825 СМ-T825 Y LCD Екран на Допир за да го Заклучите Со Табот S3 Пенкало Совети Галакси Јазиче S3 Пенкало Nibs Tweezer Поправка Part Please двојно бидете сигурни дека вашиот модел на телефон Верзија пред да го купат тоа .Јазичето S3 Пенкало Compatiable за Samsung Galaxy Tab S3 9.7 СМ-T820,За Samsung Galaxy Tab S3 9.7 СМ-T825 For Samsung Galaxy Tab S3 9.7 СМ-T825 YFor Samsung Galaxy Tab S3 9.7 EJ-PT820 BBEGUJDescription : Само трошат малку пари за да се добие нов изглед за вашите Табот S3 S Pen Замена.Заменете Галакси Јазиче S3 допир s pen за вашите стари скршени, напукнато или неработни Галакси Јазиче S3 пенкало со совет T820 Пенкало nibs.Квалитетот се Проверуваат пред Shipping No мало пакување Пакување Вклучени : 1x Табот S3 Перо Допир S Pen Замена За Samsung Galaxy Tab S3 9.7 инчен T820 T825 T827 СМ-T820 СМ-T825 СМ-T825 Y LCD Екран на Допир Пенкало 5 LCD Екран на Допир Pen5 x Замена Табот S3 Пенкало Tip1 X Замена Tweezer1 X SIM Картичка Фах Отворање Игла.

Карактеристики на понудата

Слични понуди