.

.

Професионални Мачка Помине Clipper & Ноктот Тример за Дома Чешлање Алатка - Безбедно и Лесно да се Користи. Најдобар Пет Ноктот Ножици за Bunny Маче Зајак,Куче,морско свин?

Професионални Мачка Помине Clipper & Ноктот Тример за Дома Чешлање Алатка - Безбедно и Лесно да се Користи. Најдобар Пет Ноктот Ножици

DEN 165.84

Количина на стоки
Достапно

????ХУМАНИЗИРАНО ДИЗАЈН! – Кат Помине Clippers обезбеди cushioned рачки и дополнителна прст одмор за максимална удобност при што се сечење.Со 20° отстапување дизајн на машина глава, треба само да се навалите на вашиот зглоб малку, мачка ноктите лесно може да се скрати. ????ПРЕЦИЗНОСТ НОКТОТ МАШИНА! – На пет ноктот trimmers се ергономски дизајниран со жилет-остри нерѓосувачки челик ПОЛУ-КРУЖНИ АГЛЕСТА НОЖОТ.Ќе бидете во можност да се види она што го работиш и да ви помогне да се утврди колку треба да се намали. ????БЕЗБЕДНО И ЛЕСНО ДА СЕ КОРИСТИ! – Од не ' рѓосувачки челик сечилото е противалергиски и дршката е завршена со лизга-доказ слој, кој ви овозможува да безбедно зафат нив со цел да се спречи болни несреќи. ????ЗАШТЕДА НА ВРЕМЕ И ПАРИ! – Нашите професионални помине clippers за мачки е супер лесен за употреба кои ќе ви овозможи да се грижи за вашето домашно милениче право дома.Нема повеќе трошење на одредено време и пари на ветеринар. ????ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА КРЗНО БЕБИЊА & МИЛЕНИЧИЊА ЉУБОВНИЦИ! – Работиме напорно за да се осигура дека ние сме НАЈДОБРИ Мачка Помине Clippers за сите на пазарот.Врвен квалитет и дефинитивно вреди за парите.Притиснете го копчето "ДОДАДИ во КОШНИЧКА" сега и кога ќе се направи, да се разгледа добивање две..еден за вас и еден како подарок за пријател!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди