.

.

Генерички, Маја Замена Стакло Назад Покритие Назад Батеријата Вратата wPre-Инсталирана Камера LensFrame, Лепило & Отстранување Алатка Samsung Галакси S10+ Плус Сите Модели СМ-G

Генерички, Маја Замена Стакло Назад Покритие Назад Батеријата Вратата wPre-Инсталирана Камера LensFrame, Лепило & Отстранување Алатка

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

☀ ОЕМ стакло назад батеријата вратата за Samsung S10 Плус G975. 100% совршено се вклопуваат замена.Не IMEI Бројот.Тестирани еден по еден од страна на професионални техничар пред превозот.Оваа Галаксија S10 Плус задната корица стакло домување вратата замена направен од висок квалитет на стакло и ви дава добра допир чувство, заменете го вашиот разбиена/ изгребани/ оштетени/ old/ неупотребливи батеријата врата со нова. ☀ Тоа е компатибилен со Samsung Galaxy S10 Плус G975 (Сите Превозници).Не за S10 .Ве молиме проверете го Моделот на вашиот телефон пред тоа купување. ☀ ОЕМ леќи на камерата и водоотпорен лепило се пре-инсталиран.Го упатството не е вклучена сепак постојат многу водичи се достапни на You Tube.Следново видео, Можете да го инсталирате лесно. ☀ Ние обезбеди 12 Месеци гаранција за ова стакло назад покритие за замена.Ние може да испрати нова задните врати стакло или целосна наплата по ваша одлука ако не сте 100% задоволни со оваа точка.Нашата служба за корисници тим е онлајн 24 часа на ден.Ако има било какви прашања во врска со инсталација, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.Боја : Призмата На Бело.

Карактеристики на понудата

Слични понуди