.

.

Универзален Далечински-Контрола за Samsung Smart-ТВ, Далечински-Замена на HDTV 4K UHD Криви QLED и Повеќе Телевизори, со Netflix Премиер-Видео Копчиња

Универзален Далечински-Контрола за Samsung Smart-ТВ, Далечински-Замена на HDTV 4K UHD Криви QLED и Повеќе Телевизори, со Netflix

DEN 285.36

Количина на стоки
Достапно

Универзална Компатибилност : замена далечински управувач за Samsung Smart-ТВ, компатибилен со Samsung 4 K Ултра HD SUHD Кристал HDR OLED LED LCD QLED UHD Криви Телевизори и повеќе.Компатибилен Далечински Модели : Тоа се однесува за вашиот Samsung Smart Универзална Контроли BN59-01312 A, BN59-01312 G, BN59-01301 A, BN59-01259 B, BN59-01330 A, BN59-01260 A, BN59-01267 A, BN59-01292 A, BN59-01298 H, BN59-01241 A, BN59-01178 W, BN59-01289 A, BN59-01266 A, BN59-01220 E, BN59-01199 F и други.Компатибилен ТВ Модели : Замена за Samsung 6 серии, серија 7, 8 серија, QLED Q60 T Q70 T Q80 T серија паметни Телевизори.Како што се : RU7100 - RU8000 - RU9000 - TU8000 - TU8200 - TU8300 - Q60 T - Q70 T - Q80 T - Q90 T - Q800 T - Q900 TS - Q950 TS - LST7 - LS05 - Q50 - Q60 - Q70 - Q80 - Q90 - Q900 - MU6300 - MU7000 - NU8000 - NU8500 - Q6 F - Q7 F - Q7 C - Q8 F - Q9 F серија и повеќе.Едноставен и Лесен : едноставен дизајн и леснотија на користење на овој IR-далечински.Не се многу мали копчиња и сите броеви во текот на далечинскиот управувач.Нема потреба да програма или поставете нешто нагоре.Само додадете 2 АА батерии и да си одат!.Она што Ќе Добиете : Одличен прилог инфрацрвениот далечински управувач и пријателски услуги на клиентите ( батерии не се вклучени).

Карактеристики на понудата

Слични понуди