.

.

Smart Key Прстен, Карбонски Влакна Автомобил Smart Прст Копче Прстен со Кутија Замена Одговара за Моделот 3 / X/S/Y целата Година(12)

Smart Key Прстен, Карбонски Влакна Автомобил Smart Прст Копче Прстен со Кутија Замена Одговара за Моделот 3 / X/S/Y целата Година(12)

DEN 2498.16

Количина на стоки
Достапно

【Лесен за употреба】клучните прстен е погодно да се користи кога не сте во можност да го користите телефонот, батеријата не е во можност да ги користат или другите треба да го користите привремено.За да го заклучите или отклучите екранот, кликнете на копчето прстен во центарот на столбот на десната страна на возачот прозорец. 【Натпревар со доверба】Ние се стави празно чип во smart карбонски влакна прстен.Затоа, не се грижите дека не можете да додадете во вашиот автомобил.Клучот прстен е лесен, водоотпорни, лесно да се носат, донесете го во вашата рака за да го отклучите.И може лесно да влезе и да се излезе во секоја ситуација. 【Тоа како да го Користите】1. Организира и јасно централна контрола, уреди со покажувач на областа . 2. Кликнете на автомобил форма копчето во долниот лев агол на централната контрола на екран. 3. Кликнете на средината заклучување копче. 4. Кликнете на "+" за да на десната страна на копче. 5. Стави нашата smart прстен на централна контрола индукција област. 6. Кога на екранот се појавува "Индукција на постојните картичка копче за да го одобри спарување", место оригиналната автомобил на звук/копче за картичка во централна контрола индукција област за ставање во промет и да чекаат за завршување. 【Едноставни за ракување】се Стави празно чип во карбонски влакна прстен, нема потреба да се грижиш за да не може да го додадете во возилото.Клучот прстен е погодно да се користи кога телефонот е недостапни, надвор од батеријата, или на другите луѓе треба привремено пристап. 【Обезбедување на квалитет】знаеме дека сакате високо-квалитетни производи, па ние нудиме професионални функции и висока сигурност на производи за да ви донесе поинакво искуство и да се обезбеди задоволство на секој клиент.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ние ќе ви одговори во секое време.Функција : 1. Ние се стави празно чип во smart карбонски влакна прстен.Затоа, не се грижите дека не можете да додадете во вашиот автомобил.2. Клучот прстен е погодно да се користи кога не сте во можност да го користите телефонот, батеријата не е во можност да ги користат или другите треба да го користите привремено.3. За да го заклучите или отклучите екранот, кликнете на копчето прстен во центарот на столбот на десната страна на возачот прозорец.4. Клучот прстен е лесен, водоотпорни, лесно да се носат, донесете го во вашата рака за да го отклучите.И може лесно да влезе и да се излезе во секоја ситуација.5. Внимателно одбрани карбонски влакна материјал, што го прави имаат мазна и јасно текстура.Спецификација : Предмет Тип : Smart Key Ring Material : Јаглерод Fiber Color : Black Fitment : Одговара за Тесла модел 3 Сите години Одговара за Tesla model X Сите години Одговара за Tesla model S Сите години Одговара за Тесла модел Y Сите years How да се Користат : 1. Организира и јасно централна контрола, уреди со покажувач на областа 2. Кликнете на автомобил форма копчето во долниот лев агол на централната контрола екран 3. Кликнете на средината заклучување копче 4. Кликнете на "+" за да на десната страна на копче 5. Стави нашата smart прстен на централна контрола индукција област 6. Кога на екранот се појавува "Индукција на постојните картичка копче за да го одобри спарување", место оригиналната автомобил на звук/копче за картичка во централна контрола индукција област за ставање во промет и да чекаат за завршување.Пакет Листа : 1 х Smart Кралот Ring1 x Пакување Кутија.

Карактеристики на понудата

Item Type:
Smart Key Ring
Material:
Carbon Fiber
Color:
Black
Fitment:
Fit for Tesla model 3 All years :
Fit for Tesla model X All years :
Fit for Tesla model S All years :
Fit for Tesla model Y All years :
How to Use:
1. Organize and clear the central control sensing area  :
2. Click the car shape button in the lower left corner of the central control screen  :
3. Click the middle lock button  :
4. Click the + to the right side of the key  :
5. Put our smart ring on the central control induction area  :
6. When the screen pops up Induction of existing key card to approve pairing, place the original car key/card in the central control induction area for authorization and wait for completion. :
Package List:
1 x Smart King Ring1 x Packing Box :

Слични понуди