.

.

AMACO 4-Фунти Картон Печката Исчистете

AMACO 4-Фунти Картон Печката Исчистете

DEN 953.76

Количина на стоки
Достапно

Продолжува печката рок на траење.Прави глазура drippings лесно да се отстрани.Достапен во три големини.ACMI заверена не се токсични.Се согласува да astm d-4236. Печката Полица за Миење продолжува печката рок на траење и се прави глазура drippings лесно да се отстрани.Печката Полица Измијте се користи за да грб сите полици за време на глазура отпуштање.со 1/16" дебелина, животот на полиците е продолжена и глазура drippings се лесно да се отстрани.Достапен во три големини.ACMI заверена не се токсични.Се согласува да ASTM D-4236.

Карактеристики на понудата

Слични понуди