.

.

Cosweet 20pcs 4 Инчи DIY Faux Фокс Крзно Меки Pompom Топки - Faux Фокс Крзно Pompom Топки со Еластична Јамка Отстранлив Плетење Шапка Додатоци за Капи, Чевли Марами Кеси Keychains (10 Боја-Те

Cosweet 20pcs 4 Инчи DIY Faux Фокс Крзно Меки Pompom Топки - Faux Фокс Крзно Pompom Топки со Еластична Јамка Отстранлив Плетење Шапка

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

Faux Pompom Топки : на faux pompom топката дизајниран во круг меки симпатична форма, удобно допирање и модерен дизајн го прават голема додатоци за вашиот хеклани капи, дојде и да го купат за декорирање на вашиот капи!.Квалитетот Материјал : faux pompom топката се направени од faux фокс крзно кој доаѓа од животната средина-пријателски синтетички влакна, и на врвот на pompom топка не е еластична јамка служат како добра алатка за да можете да го закачите на вашите капи.Лесно Да се DIY : на pompom топката со еластична циклус на врвот е лесно да се биде прикачен на вашиот хеклани капи, совршен за вашите изработката на потребите и на доволно количество ви нудиме повеќе избори за создавање на голема комбинации.Подарок Избори : на pompom топката не само совршен за вашите изработката потреби, но исто така и голем подароци за вас за да ја испратите до вашите пријатели и семејство, процесот на споделување на мека-допирање на објектот и прават diy заедно ќе ги подобри вашите односи во голема мера!.Комбинација на бои : ќе добиете 20 компјутери pompom топки вклучувајќи ги и следниве бои како бела, светло во прав, корејски во прав, светло сива, грав прав, темно сива боја, кафе боја, црна, мраз црно кафе или дедо мраз, на одлична комбинација на бои ви нудиме повеќе избори за diy вашите капи.

Карактеристики на понудата

Слични понуди