.

.

Panasonic KX-DT543-W Бела Телефон

Panasonic KX-DT543-W Бела Телефон

DEN 4247.76

Количина на стоки
Достапно

24 Програмабилни Линија Копчиња. 3-Линија позадинско осветлување на LCD Екранот.Hands - Free Speakerphone.Електронски Кука Switch.Работи со hte следниве Panasonic телефонски системи : Panasonic KX-TDA 50 / 50 G / 100 / 200 / 600 Panasonic KX-TDE 100 / 200 / 600 Panasonic KX-NCP 500 / 1000 Panasonic KX-NS100. На Panasonic KX-DT543-W е corded дигитални телефонски кои се дизајнирани да работат со Panasonic KX-DT590 48 клучните ДСС конзола бизнис телефонски систем.Со тоа е 3 линија графички LCD назад осветлена се прикаже на интуитивен кориснички интерфејс ви нуди брз пристап до phonebooks и карактеристики.Тоа, исто така, има 6 нивоа на прилагодливи мобилен телефон, слушалки контрола на јачина на звук.Телефонот има целосно дуплекс звучникот кој гарантира дека разговорот ќе тече во двете насоки без клипинг.Тоа, исто така, има 24 погодно програмабилни линија копчиња, изграден во електронски кука прекинувач, wideband согласност, автоматско повторно бирање и копчето navigator.

Карактеристики на понудата

Слични понуди