.

.

JIAX Бебе Шетач 3 во 1 Шетач Кабриолет со детско Седиште за Автомобил, Висок Релјеф Анти-Шок Бебе Дете Pushchair со 5-Точка Темперамент, Вклучувајќи Дожд Капак (Боја : Црна)

JIAX Бебе Шетач 3 во 1 Шетач Кабриолет со детско Седиште за Автомобил, Висок Релјеф Анти-Шок Бебе Дете Pushchair со 5-Точка Темперамент,

DEN 9355.20

Количина на стоки
Достапно

★ ФУНКЦИЈА : шетач одговараат за 0-3 години бебе.Склоност на шетач седиштето може да се прилагоди по волја, Седејќи и лежејќи може да се користи, клучно за новородените бебиња. ★ Реверзибилна Шетач : Тоа може да задните соочуваат и пред се соочуваат со.Луѓе од различна висина не треба да се превиткуваат кога шета од handlebar е прилагодлив.Можете да zip исклучите крошна и bassinet да се мијат нив.Флексибилни предни тркала со 360 степен ротација направете го тоа лесно за вас да го контролираат целиот шетач. ★ ШОК АПСОРПЦИЈА : Повеќе user-friendly шок апсорпција дизајн.Шок апсорпција структура е важен дел од шетач.3 D три-димензионални шок апсорпција може поефикасно перница надворешното влијание и да се избегне повреда на бебето мозокот. ★ ДОСТАПНИ ДНОТО ПРОСТОР : Карактеристики инженерните алуминиумска рамка за изградба кој гарантира издржливост на шетач w/ максимална тежина капацитет од 35 кг.Исто така, има голем складирање фах кош под шетач и торбичката за лесни за складирање. ★ ЛЕСНО да се НОСАТ : едно-копче автомобил, мали димензии, лесно да се стави во багажникот, Опремени со појасот seatsthe бебето може да седи во RV да патуваат во секое време.Уникатен и моден изглед носи силен визуелен ефект.Високото седење дизајн му дава на вашето бебе повеќе пространа се погледне и здив поздрав воздух. ■ Letaten Тоа е Лесен мода шетач, му Дадете на вашето бебе удобно патување!Оваа шетач е прилагодлив да се остави бебето седнете или легнете.Тој е опремен со реверзибилна седиште така на вашето бебе може да се соочи или на улица.Структурата дизајн ја зголемува безбедноста, и на педалата кочница е побезбедно.Со прилагодливи крошна, можете да го прилагодите според различни временски■ Спецификации : Име : Количка за бебе stroller Material : алуминиум alloy Basket ткаенини : лен fabric Wheel тип : носат-отпорни, анти-пропадна СТП wheel Bearing капацитет : 15kg Applicable возраст : 0-6 месеци, 6-12 месеци, 1-3 години old Basket големина : Соодветна возраст : 0-6 months Inner ширина на кошница : 30cm Product нето тежина : 3.5 kg Inner лак должина : 70cm Product бруто тежина : 4.5 kg Product големина : 64×45×57cm Scope на примена : кошница, лулка, столче, се користи со бебето шетач.■ Совет : ◆ Ние само го продаде шетач, не вклучувајќи и други украси.◆ Поради проблеми со светло, дисплеј, итн.бојата разлика на производот е нормално.◆ Вие не мора да се грижите за било по-продажбата на проблеми.Ние веруваме дека вашиот задоволни насмевка е нашата мотивација и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да ни оставите порака и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.такт нас во времето.

Карактеристики на понудата

Слични понуди