.

.

Бања Суета Светла Црна LED Модерна 2 Светла Кристал Суета Осветлување Тела,Внатрешна Ѕид Светлина,Нагоре и Надолу Светла Сјај, 360° Светлина Зона,6000K 3200LM Бела Светли?

Бања Суета Светла Црна LED Модерна 2 Светла Кристал Суета Осветлување Тела,Внатрешна Ѕид Светлина,Нагоре и Надолу Светла Сјај, 360°

DEN 2133.12

Количина на стоки
Достапно

▶Оригиналниот дизајн◀ 2 светла бања суета осветлување.Нерѓосувачки челик материјал + 4 брановидни кристали.Светлина сјае преку брановидни кристално да го осветлите вашата соба и да ја направат вашиот простор повеќе нежни и убави. ▶Удобно око за заштита◀ LED бела светлина, температура на бојата 6000 Kelvin, 1600 LM.Горниот и долниот дел од светлината е сјајна, мека, па дури и спречување на сјајот и заштита на очите. ▶Заштеда на енергија и заштита на животната средина◀ во Споредба со традиционалните светилки, LED технологија може да се спаси и до 80% од електричната енергија и услугата животот е толку долго како 50.000 часа. ▶Лесна инсталација◀ Стандард U. S. виси одбор, директно поврзете се задржани линија за да ја завршите инсталацијата. ▶Квалитетна Услуга◀ Ако има било какви дефекти, ние ќе обезбедиме бесплатна замена.Ако имате какви било прашања или предлози, можете да кликнете Hetolod, и потоа кликнете на "Консултираат" да брзо да контактирате со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно поскоро. 1. Материјал за безбедност и добар квалитет : сите материјални делови на бања светлина тела се строго избрани и суета светилка тело е собрани како уметничко дело. 2. Едноставен за инсталација : инсталација на водена бања светлина тела е многу едноставна.Успешна инсталација трае околу 20 минути.Ве молам, инсталирајте според нашите светилка прирачник. 3. Прекрасен изглед : оваа суета светлина има прекрасен изглед и е погодна за различни стилови.На пример, модерен, класичен и лесни луксузни декорација стилови може да биде лесно да се исти. 4. Мека осветлување : по светлината се емитува низ кристално абажур, тоа емитира светла и скршени светлина.

Карактеристики на понудата

Слични понуди