.

.

raydrop Кул Магла Овлажнител, 2.5 L Етерично Масло Diffuser за Спалната соба Градинка,Дома и во Канцеларија, Прилагодлив Магла,Авто Shut-Off, Лесен за Чистење,Dial Knob

raydrop Кул Магла Овлажнител, 2.5 L Етерично Масло Diffuser за Спалната соба Градинка,Дома и во Канцеларија, Прилагодлив Магла,Авто

DEN 743.76

Количина на стоки
Достапно

HUMIFIER & DIFFUSER 2 ВО 1 : Пополнете вашата соба со вашиот омилен етерични масла, додека ужива на овлажнител е кул магла.ТОП ПОПОЛНУВАЊЕ ДИЗАЈН : Отстранете го капакот за да додадете прочистена вода директно во резервоарот за вода.На 15cm широк отвор овозможува полесно пополнување и чистење.Совети : препорачуваме да се исчисти резервоарот еднаш неделно за подобро корисничко искуство.ПРИЛАГОДЛИВИ МАГЛА ОД : Прилагодување на магла излез со ротирачки dial knob, толку згоден и прецизни. 2.5 L (0.66 ЛИТРИ) КАПАЦИТЕТ На резервоарот за вода и нуди до 30 часот на одмор време на најниска поставување и до 12 часот работното време на high прилагодувањето.АВТО SHUT-ИСКЛУЧУВАЊЕ : Не грижете се за сува работи, кога ќе се спие, од своето автоматско исклучување функција ќе обезбеди подобра заштита за вас. 2.5 L raydrop етерично масло овлажнител погодна за спалната соба, дневна соба, канцеларија и други затворени средини.Можете лесно контрола на влажноста ниво за максимална удобност.Кул магла помага во спречување на суви очи, чеша носот и грлото, обезбедува добар сон и го намалува статички електрицитет во зима кога е сува.Додадете соодветна количина на етерични масла, мирисни може да го намалите стресот и да ви обезбеди со удобна и опуштена атмосфера. 1. Проѕирен резервоарот за вода дизајн, лесно да се набљудуваат останатите вода. 2. Количината на вода магла може да се контролираат во согласност со побарувачката. 3. Автоматско исклучување без вода. 4. Топ пополнување дизајн.Направи пополнување и полесно чистење. 5. Храна одделение материјал (PP) ви држи безбедно.

Карактеристики на понудата

Слични понуди