.

.

Наежвам Пршлен, 50мм/2in Носат Отпорни Трајни Полирање Четка за Лесно да се Инсталира за Полирање на цврст Метал за Повеќето Електрични Вежби(Бела)

Наежвам Пршлен, 50мм/2in Носат Отпорни Трајни Полирање Четка за Лесно да се Инсталира за Полирање на цврст Метал за Повеќето Електрични

DEN 1989.60

Количина на стоки
Достапно

● ♫ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : Изработени од гума и emery материјал, овие наежвам дискови се носат отпорен и издржлив.Emery Боја и Ронки : Зелена 50#, Жолта 80#, Бела 120# (Опционално). ● ♫ШИРОКА ПРИМЕНА : 50#, 80# ронки за полирање на цврст метал, 120# ронки за полирање на алуминиум. 1/4 инчи месо тело одговара на повеќето на електрични дупчалки. ● ♫СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : Погоден за метал парична казна доработка, чистење, полирање, брусење, deburring, отстранување на рѓа и гребнатини. ● ♫ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА : едноставен за инсталација и употреба, лесен и брз. ● ♫100% ГАРАНЦИЈА : Ние Ветувања Секој Клиент 100% Шопинг Задоволство, се Чувствуваат Слободни Да Ни Ако Имате Било какви Прашања во Врска со Вашата нарачка.Функција : 1. Изработени од гума и emery материјал, овие наежвам дискови се носат отпорен и издржлив.2. Погоден за метал парична казна доработка, чистење, полирање, брусење, deburring, отстранување на рѓа и гребнатини.3. 50#, 80# ронки за полирање на цврст метал, 120# ронки за полирање на алуминиум.4. 1/4 инчи месо тело одговара на повеќето на електрични дупчалки.5. Лесен за инсталација и користење, лесен и брз.Спецификација : Предмет Тип : Наежвам Disc Material : Emery + Rubber Outer Дијаметар : 50mm/2in Abrasive : Emery Application Предмет : Електрични drill Emery Боја и Ронки : Зелена 50#, Жолта 80#, Бела 120# (Изборен) Пакет Листа : 1 x Наежвам Disc1 x Поврзување Прачка.

Карактеристики на понудата

Item Type:
Bristle Disc
Material:
Emery + Rubber
Outer Diameter:
50mm/2in
Abrasive:
Emery
Application Scope:
Electric drill
Emery Color and Grit:
Green 50#, Yellow 80#, White 120# (Optional)
Package List:
1 x Bristle Disc :
1 x Connecting Rod :

Слични понуди