.

.

RAGAGA Заштитни Случај за Airtag со Анти-Загуба Carabiner Keychain Копче Прстен Јамка, Пронаоѓач Tracker Магнетни Метал Заштитник за Ранец Багаж Куче, Мачка Пет Јака (Сина)

RAGAGA Заштитни Случај за Airtag со Анти-Загуба Carabiner Keychain Копче Прстен Јамка, Пронаоѓач Tracker Магнетни Метал Заштитник

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

Компатибилност : Воздух Ознаки заштитна маска одговара на вашиот Воздух ознаки совршено.Доаѓаат со 4pack HD екран заштита филм, што има силно лепило, лесно да го инсталирате, цврсто прикачен на уредот, и не влијае на чувствителност на допир.Анти-загубија со Carabiner Дизајн : Ова Воздух Ознака заштитни случај доаѓа со модерен метал carabiner е понудена, така што ќе може лесно да висат во воздух ознаки насекаде, можете да го закачите на вашиот автомобил, клуч, вашата торба, детето schoolbag, куче поводник, на скапоцености, и повеќе.Алуминиум Материјал : Воздух Ознака заштитна маска компатибилен со Воздух ознаки е направен од Алуминиум материјал и гума, која може да обезбеди посилна бафер кога испакнатини или капки за целосно да се заштити вашиот Воздух Ознаки.Лесно Магнетни Инсталација : едноставно магнетни дизајн е лесно да го вметнете вашиот airtag tracker, што доведува до сигнал на пренос и хуманизирано инсталација.Заштитете го Вашиот Уреди : Специјално дизајнирани за Airtags, паметни тело и едноставен дизајн обезбеди огромна заштита.Cratch отпорни, за отпечатоци пречка, нема остатоци се остави зад себе, да се загрози доказ, шок-доказ.RAGAGA Магнетни Заштитни Случај со Анти-Загуба Carabiner Keychain Копче Прстен Јамка за Air Tags,5 Бои на Располагање.Воздухот Ознака заштитна маска компатибилен со Воздух ознаки е направен од Алуминиум материјал и гума, која може да обезбеди посилна бафер кога испакнатини или капки за целосно да се заштити вашиот Воздух Ознаки.Име : Магнетни Keychain за Air Tags / Заштитник за Воздух ознаки.Материјал : Алуминиум Легура. 5 Бои : Црна, Виолетова, Сина, Црвена, Златна.Производите Се Вклучени : . 1 x Трактор Случај со Магнетни Carabiner за Air Tags. 2 x Екран Заштитници за Воздух ознаки.

Карактеристики на понудата

Слични понуди