.

.

АЛАТКАТА ЛАБОРАТОРИЈА 208 Eyelash & Веѓа Шминка Четка - Аглеста Око Веѓата Четка Маскара Апликатори Eyelash Чешлање Четка Професионални - Премиум Квалитет Синтетички Густи

АЛАТКАТА ЛАБОРАТОРИЈА 208 Eyelash & Веѓа Шминка Четка - Аглеста Око Веѓата Четка Маскара Апликатори Eyelash Чешлање Четка Професионални

DEN 360.00

Количина на стоки
Достапно

ОПИС на ПРОИЗВОДОТ 1 : Фирма Апликација.Комбинација на боја на очи веѓата.Оживее вашиот веѓите.Фирма, флексибилни spoolie веѓата четка наменета за веѓата дефиниција како про.Ергономски дизајниран четка за вашиот совршено дефинирани веѓите.Хард-аглеста, ергономски дизајниран spoolie создава точната форма и дефиниција.ОПИС на ПРОИЗВОДОТ 2 : Тоа им помага да се ослободи од купчиња на маскара и било остатоци од веѓите само со четкање.Око веѓата шминка бара прецизност и дефинирани раб.Рамномерно се вклопуваат и се скроти влакната со spoolie без напор!Се ослободи од сите маскара грутката да се добие совршен, беспрекорен око шминка!.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : Повлечете го spoolie нагоре и преку вашиот веѓите неколку пати.КАКО ДА се ИСЧИСТИ : Користете ЈА АЛАТКАТА ЛАБОРАТОРИЈА е природна коса четка за чистење.Чистење на вашата шминка четка направена од природни косата на секои 14 дена.СОВРШЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Оваа основа шминка четка обезбедува вашата дневна шминка користите.Тоа ќе покаже својата природна убавина и да ја напуштат еден совршен финиш.Идеален подарок за вашите пријатели, семејството или близок за родендени, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, свадби и дипломски церемонии.

Карактеристики на понудата

Слични понуди