.

.

ATTX Бања Декоративни Крпа Сет со холандски Светилник Печати, 3-Парче Сет со 30x60 инчен Бања Пешкир, 16x28 инчен Рака Крпа & 13x13 инчен Алишта

ATTX Бања Декоративни Крпа Сет со холандски Светилник Печати, 3-Парче Сет со 30x60 инчен Бања Пешкир, 16x28 инчен Рака Крпа & 13x13

DEN 739.92

Количина на стоки
Достапно

3 ПАРЧЕ КРПА СЕТ : Оваа група вклучува 1 лице крпа алишта 13" x 13", 1 рака крпа 16" x 28", и 1 бања пешкир 30" x 60", се Задоволат дневните потреби на различни крпа стилови.МАТЕРИЈАЛ : печатени површина е изработена од полиестер влакна, и дебела бела позадина е направен од високо-квалитет памук; Дише ткаенина овозможува absorbency, а исто така се удобно да се допре.Бања крпи со зајакнати рабови за помалку дезинтеграција по перење.БАЊА ДЕКОРАТИВНИ : Светла дезени на крпи додадете личност и луксузни до вашата бања.Креирајте ваша лична спа и уживајте во животот убаво.МАШИНА за НЕГА : Нашата бања крпи се целосно фен безбедно и сува многу брзо, премногу.За најдобри резултати, измијте со Ладна Вода во Благ Циклус & Собори Сува Ниска.Не ги извршувате преку жешка фен или пегла нив, се мијат одделно првиот пат за да се намали lint.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Донесат дома вашиот омилен стилски дизајн со оваа забавна Крпа Сет.Совршен за Дома, спа салон, одморалиште, базени, хотели, мотели, и салата, тогаш ќе се сакаат сушење исклучување во овие прекрасно дизајнирани крпи. 3-Парче Крпа Set Set вклучува : Бања пешкир : 30" x 60"Рака крпа : 16" x 28"Пешкир : 13" x 13" Еко-пријателски Print We употреба реактивен технологија на печатење до боја на крпи.HF-RS-течност за намалување на системот може да се направи подобро постојаност на боја.Затоа нашите крпи се издржливи и анти-бледнее, на боја исто така е повеќе светли и убави.На реактивна печати зелена и еколошки боење процес, кој е природна и без стимулација на човечкото тело, па тоа е здраво и безбедно за вас и вашето семејство.Multipurpose Fashionable печатени крпи ќе додадете една единствена & мода се погледне за било бања соба, гостинската соба, фискултурна сала, базен, патување користење итн.ЛЕСНО CAREWash пред првата употреба.Машина за миење топли, нежни циклус.Не Кајгана.Избегнувајте ткаенина омекнувач.Собори сува ниска.Не сува чиста.Answer : ___________________________ Note : 1、производот не е погоден за високи-температура топла перење над 40 степени.Имајте на ум дека на влакна крпа има бела дното.2、После миење, не присилува сува, мазна заедно насока на волна да се задржи оригиналната шема.Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Карактеристики на понудата

Слични понуди