.

.

HAYUL Бенд Компатибилен со Галакси се Види 4 40mm 44mm, Галакси Види Активен 2 40mm 44mm Бенд, 20mm Нерѓосувачки Челик Метал Mesh Јамка за Галакси Watch 4 Класичен 42mm 46mm, Галакси Watch 3 41mm

HAYUL Бенд Компатибилен со Галакси се Види 4 40mm 44mm, Галакси Види Активен 2 40mm 44mm Бенд, 20mm Нерѓосувачки Челик Метал Mesh

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

[Совршено се Вклопуваат] HAYUL нерѓосувачки челик метал бенд специјално дизајнирани за Samsung Галакси Watch 4 40mm 44mm/ Watch 4 Класичен 42mm 46mm и Galaxy се Види Actvie 2 40mm 44mm / Активни 40mm / Галакси Watch 3 41mm, Галакси Види 42mm бенд, одговара за други smartwatchs со 20mm бенд ширина на гкл. [Уникатен Дизајн] Галакси Watch 4 40mm метал бенд направени на прецизност нерѓосувачки челик материјал, лесно да се инсталира и да ги отстраните.Донесува единствена виткање затворач, без алатка е потребно, цврсто затворен, и да се спречи олабави автоматски, безбедна и убава. [Врвен Квалитет] премиум нерѓосувачки челик бендови за Галакси Watch 4 бенд 44mm, на работ на бендот се полира за да се изедначи и ќе не финтата вашата облека, флексибилни, трајни и удобен за ден на ден се носат.И, исто така, голем како подарок за денот на Мајката, Денот на Вљубените, Божиќ, Празници, Годишнини. [Една Големина за Сите] Нашата Галаксија се Види 3 41mm бендот се вклопува (5.7"-8.3") 145-210mm зглобовите, должината може да се прилагоди според вашиот зглоб, многу удобен и удобно носење искуство. [Најдобар Сервис и Гаранција] Било каков проблем со нашиот метал бендови, ве молиме контактирајте со нас слободно, ние сме мило да ви послужи во рок од 24 часа.И обезбедуваат 1 година гаранција : бесплатен замена или враќање на средствата.

Карактеристики на понудата

Слични понуди