.

.

Новиот Светски XXL Куче Гајба Маска, Приватноста Куче Гајба Покрие цел да се Вклопи во среден запад Ginormous Куче Гајба Модели SL54 & SL54DD, Машина за Миење & Сува, Сива, 54-Инче?

Новиот Светски XXL Куче Гајба Маска, Приватноста Куче Гајба Покрие цел да се Вклопи во среден запад Ginormous Куче Гајба Модели SL54

DEN 1036.08

Количина на стоки
Достапно

XXL куче гајба покрие обезбедува приватност, безбедност и удобност дека кучето е instinctually треба & желба како што е препорачано од страна на Ветеринари, Одгледувачи & Тренери, сива 54-инчен.Сива XXL куче гајба покрие мерки 55.9 L x 36.9 W x 45.1 H инчи & е дизајниран да се вклопуваат во ginormous 54-инчен XXL куче гајба со среден запад Домови за домашни Миленици.XXL Куче гајба покрие овозможува лесен пристап и е компатибилен со предна, задна страна на вратата или куче гајби (нема врвот врата пристап).Кука & јамка јазичиња се одржи куче гајба покрие уредно во место конвертирање на кучето гајба во пријатна "ден" како и на атмосферата за да се намали загрижен за однесувањето проблеми како лае & џвакање.Стилски дизајн комплименти вашето куче гајба со мешање на тоа во со дома декор.Куче гајба покрие вклучува 5 клапи, кои се пред се, страни, назад & врвот панел.Забелешка *не Постои дното панел, мат или килим опфатени со овој гајба капак.Ова е лесен, црна полиестер куче кинолошки покритие за жица гајби да се обезбеди приватност, безбедност и удобност дека кучињата инстинктивно потреба и желба.Овие гајба опфаќа беа дизајнирани со цел да се создаде повеќе "ден-како" атмосфера за вашето куче што може да помогне да се намали сака однесување, како што лае и џвакање.Куче кинолошки покрие мерки 55.9 L x 36.9 W x 45.1 H инчи & е дизајниран да се вклопуваат во еден среден запад и двојно вратата 54-инчен куче гајба (модел #'s SL54, SL54 DD). *ЗАБЕЛЕШКА* ако сте купување на овој гајба покритие за друг производство е куче гајба, ве молиме бидете сигурни да се измери надвор димензии на куче гајба за да потврдите дека сте купување на соодветна големина на гајба маска за вашето куче гајба.Секој гајба маска е направена од 100% полиестер, Лепенка има прилози за секоја страна размавта да се вклопи цврсто во текот на куче гајба, и е машина за миење / фен пријателски за лесно чистење.Секоја страна на куче кинолошки маска може да се зголеми и место на врвот на гајба за да се зголеми видливоста / вентилација за вашето куче за изработка на овој гајба покрие многу разноврсна и дизајн (работи со 1, 2 и 3 врата куче гајби).Нема алатки се потребни за собрание и секое куче кинолошки покрие доаѓа со 1 година од Производителот.Исто како што луѓето треба малку мир и тишина понекогаш, вашето куче не премногу.Новиот Светски Гајба Опфаќа обезбеди приватност, безбедност и удобност дека кучињата инстинктивно желба.Лесен-за-користење гајба покрие едноставно лизга во текот на врвот на вашиот гајба, обезбедување на вашето домашно милениче со релаксирачка средина.Новиот Светски Гајба Опфаќа нудат соодветна вентилација и може да се користи со 1, 2, или 3 врата гајби, дозволувајќи им на влезот и пристап од повеќе страни.Ако вашето куче сака малку светлина, секоја страна може да биде укината и да се закачи во место.

Карактеристики на понудата

Слични понуди