.

.

Hakko 599-029 Чистење Жица за 599B Совет Почиста, 5 Pack

Hakko 599-029 Чистење Жица за 599B Совет Почиста, 5 Pack

DEN 388.80

Количина на стоки
Достапно

Чисти подобро отколку конвенционалните сунѓери.Без вода бара.Нема да се намали совет температура.Може да се користи и како портабл алатка носителот и почиста.Содржи 5 единици на 599-029 замена за чистење на жица.Замена на жица за чистење на 599 B-02 совет почиста, идеален за чистење придружник за сите ваши лемење tools.На кадрава месинг жица е тешко доволно да чистење контејнер за лемење од вашиот лемење алатки без вашиот лемење железо да стане кул.На 599 B е добра алтернатива за користење на влажна сунѓер.Пакет од 5 единици на 599-029 замена на жица.

Карактеристики на понудата

Слични понуди