.

.

Сина Сила Опрема Стандард Прашка за AK | 2 Точка Прашка се Прилагодува за Вршење Позиции | 45-55 инчи

Сина Сила Опрема Стандард Прашка за AK | 2 Точка Прашка се Прилагодува за Вршење Позиции | 45-55 инчи

DEN 416.40

Количина на стоки
Достапно

СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ за помали AK/ AKM платформи.Нашите Vickers Стандард Прашка за АК беше продуциран од BFG со дизајн инспириран од Лери Vickers' години на борба искуство.Нашите АК Стандард 2 точка прашка, како и нашите Vickers Апликации Прашка, веднаш да се прилагодува за да се приспособат на различни сметководствена позиции.Оваа прашка е изборот на АК моделот корисници во светот.ПРИЛАГОДЛИВИ И УДОБНО - почнавме со Vickers Апликации Прашка платформи брзо се прилагоди повлече табот значи, ова Прашка може да биде веднаш се прилагоди без прашка опашка да се фатат или делови да се скрши.Потоа ние го користиме истиот најдобра во класата на хардвер и webbing на VCAS slings.BFG е прашка е лесно големина на поединецот, со или без тело оклоп или друга опрема за изработка на овој брз-прилагодете прашка смиреноста и функционални.АКО НИЕ НЕ МОЖЕ да го НАПРАВИ ТОА ПОДОБРО, НИЕ НЕ ГО ПРАВАТ ТОА - "Секогаш е Подобро" е нашето мото.BFG е тактички gear е во светот избор на услуга на мажите и жените и подготвени граѓаните.BFG е технолошки иноватор во одбрана и безбедност индустрии.Сите BFG производи претставуваат кодот на напредок, подобри материјали и врвни дизајн.НАПРАВЕН ВО ЏОРЏИЈА, САД - Ние стоиме зад квалитет што го претставува.Нашите НАС-базиран дизајн и производство на тимови се посветени да се "Секогаш е Подобро." Сите наши производи се произведени во нашата фабрика во Pooler, Грузија со најдобрите квалитетни материјали извори во САД.Сина Сила Опрема извоз во целиот свет, но ние сме 100% произведено во САД.ЗАШТИТА на ОНИЕ КОИ НÈ ЗАШТИТИ – Кога секунда се брои, Сина Сила Опрема обезбедува иновативни тактички gear што спасува животи.Произведени во Америка.Основана во Савана, Џорџија, во 2004 година со 1 машина за шиење и желба да се "Олеснат Товарот," BFG се стекнал меѓународна репутација за револуционерна дизајни и производи.Со "Секогаш е Подобро" возење нашите дела, нашите производи се даде warfighters доверба во нивната опрема за победа во областа.Нашите помали Стандард 2 точка прашка, како и нашите Vickers Прашка, веднаш да се прилагодува за да се приспособат на различни сметководствена позиции.Оваа прашка е изборот на многу отворено ентузијасти.Нашите дизајн го прави овој совршен прашка за помали потреби.Сина Сила Опрема е прашка е лесно големина на поединецот, со или без опрема за изработка на овој брз-прилагодете прашка смиреноста и функционални.Направен во САД.Го олеснат товарот со Сини Сила Опрема - Секогаш е Подобро.

Карактеристики на понудата

Слични понуди