.

.

Soundnova K9G (3-та Генерација) 25W Бас Партија Bluetooth Звучници со 6000Mah Libattery, Subwoofer Преносни Дрвени Безжичен Звучник Поддршка LED Светла Микрофон ПОМОШЕН Далечински Управувач ?

Soundnova K9G (3-та Генерација) 25W Бас Партија Bluetooth Звучници со 6000Mah Libattery, Subwoofer Преносни Дрвени Безжичен Звучник

DEN 1031.76

Количина на стоки
Достапно

【Мултимедијални партија дрво говорникот】Soundnova K9 G мали безжичен звучник има целосна и моќни функции : Bluetooth Далечински управувач ТФ-Картичка ПОМОШЕН аудио влез Дигитален LED Дисплеј песна Снимање Микрофон 25 W Висока моќност 6000m Ah батеријата, совршен за мали внатрешна и надворешна партии и продавници.Прикажување на Дигитални песна Снимање Микрофон 25 W Висока моќност 6000m Ah батеријата, совршен за мали внатрешна и надворешна партии и продавници. 【25 W Погласни s Ден, Мајки Ден, Татковци Ден, Божиќ ден, Денот на Благодарноста, Велигден Ден, ноќта на Вештерките и така натаму.Како Единствен и незаборавен подарок, за некој кој сака нивната музика и вредности, својата слобода., дефинитивно ќе донесе насмевка.

Карактеристики на понудата

Слични понуди