.

.

TIMIFIS Женска Макси Фустани Плус Големина Долг Ракав Фустани Секојдневен Долго Фустани се Моден Печати Плажа Фустан со Џебови

TIMIFIS Женска Макси Фустани Плус Големина Долг Ракав Фустани Секојдневен Долго Фустани се Моден Печати Плажа Фустан со Џебови

DEN 314.16

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. ➤➤【Брза Испорака Датум】 : се Проценува дека датумот на породување 7-12 работен ден!Ние ќе ви помогне да имаат добра и незаборавно лето!. ➤➤【Материјал】 : Оваа женска падот фустани е направен од висок квалитет на полиестер материјал погоден за сите жени да носат.Сонцето фустани е еластичен и лесно може да се облекуваат или фустан надолу. ➤➤【Карактеристики】 : Ова удобно долг ракав фустани има прилагодливи шпагети рака.Цветни печати sundresses.Голема ткаенина, тенок одговара секојдневен стил плажа фустани. ➤➤【Мода Колокација】 : Оваа есен фустани ќе се пар со вашиот омилен високи потпетици или сандали, станови, флип-flips, и сандали.Се облекуваат ќе ви овозможи да уживате во вашиот кул падне дена!Фустанот е стилски и моден дизајн се направи повеќе привлечна!Различни стилови dreses за вашиот избор. ➤➤【Повод】 : го Носат овој долг ракав плажа фустани за еден неврзан вечер/дипломирањето партија,го прават за нега на коса и сочинуваат,да се лето плажа пешачење,итн.Ова Долго фустани може да се фустани со било накит,сандали,потпетици,флип апостолки или дури и патики.Овој плус големина фустани, исто така, се одличен избор за бременост мајка. ➤➤【Совршен Подарок】 : Оваа есен фустани ќе биде совршен подарок за себе или на некој пријател.Тоа е подарок за вашата мајка, сопруга, сестра, ќерка, тетка или најдобар пријател.Сонцето фустани е многу убава за жените и тинејџерски девојки. ➤➤【За Големината】 : Повеќе големината информации ве молиме погледнете на големината на табелата во сликата, препорачуваме 1-2 големина нагоре.Ако имате било какви прашања во врска со фустан, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение за вас во рок од 24 часа. ➤➤【Облека Грижа】 : Ова лето Фустани е укажуваат на рака или со машина за миење со ладна вода, не сува чиста, не кајгана. ❤️(〃'▽'〃) Здраво, Пријатели, Добредојдовте на нашата топла мала продавница!Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи имате задоволителен шопинг искуство!❤️☎ Добредојдовте на ♚TIMIFIS♚ Ние нудиме различни видови на големо производи за вас.Се доверливи,само да добијат нешто што сакате!!Ако имате било какви прашања,ве молиме да ги споделите со нас,ние ќе ви одговори да што ПОБРЗО!!!Наша цел е да нуди најдобра услуга за нашите клиенти!!!➤➤Материјал : Овој макси dreeses е направен од висок квалитет на полиестер.Овој долг фустан е многу удобно и меко чувство.➤➤Стил : Fashion&Обичните Секси падот фустани.➤➤Ткаенина Тип : Полиестер+Spandex,меки,удобни и еластичен долг ракав фустани.➤➤Повод : Оваа мода фустани е за Повик/Партија/Работа/Празник/Професија/Плажа➤➤Оваа прекрасна удобно фустани е совршен подарок за жените,сопруга,пријателка,сестра,тетка.➤➤Пакетот вклучува : 1 X женски Фустани➤➤ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Препорачуваме 1-2 големина нагоре.➤➤Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!Големина Chart Size : Мали НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90cm/35.43" Ракав : 60cm/23.62" Должина : 130cm/51.18" Големина : Медиум НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 96cm/37.80" Ракав : 61cm/24.02" Должина : 131cm/51.57" Големина : Големи НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 102cm/40.16" Ракав : 62cm/24.41" Должина : 132cm/51.97" Големина : X-Large НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108cm/42.52" Ракав : 63cm/24.80" Должина : 133cm/52.36" Големина : XX-Large НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116cm/45.67" Ракав : 64cm/25.20" Должина : 134cm/52.76" Size : Small | Боја : Црна Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Карактеристики на понудата

Слични понуди