.

.

Chemglass CG-125-29 Серија CG-125 Земјата Заеднички Колба, 38 Внатрешно Големина, 45 mm Должина, 2.0 mm Дијаметар

Chemglass CG-125-29 Серија CG-125 Земјата Заеднички Колба, 38 Внатрешно Големина, 45 mm Должина, 2.0 mm Дијаметар

DEN 126.48

Количина на стоки
Достапно

#38 Внатрешно Големина. 45mm Должина. 2.0 mm Дијаметар.Земја на потекло : сад.Стандард коси колба должина зглобови, и на внатрешен и надворешен член.Дел број CG-125-09 се користи како замена вратот за две литар Squibb стил сепаратор funnels.

Карактеристики на понудата

Слични понуди