.

.

Брејди HH-D-PK Ацетат Платно (Б-12), Црно на Бело, Цврсто Писма Жица Маркер Картичка (25 Картички)

Брејди HH-D-PK Ацетат Платно (Б-12), Црно на Бело, Цврсто Писма Жица Маркер Картичка (25 Картички)

DEN 164.88

Количина на стоки
Достапно

Направени од Б-12 мат бела ацетат крпа, овие HH серија жица маркери се нафта и отпорни на топлина што ги прави совршен за да издржи лак натопи или печење циклуси.Идеален за груби средини вклучувајќи висока топлина, отпорни на корозија, влажност и UV изложеност.Услуга температура спектар -40 °F до 221 °F. Продадени 25 идентични картички по пакет.Направени од Б-12 мат бела ацетат крпа, нашите HH серија жица маркери се нафта и отпорни на топлина што ги прави совршен лак за натопи или печење циклуси.Достапни во црно на бело.Картичка-монтирани жица маркери се продаваат како индивидуални ликови или како последователни броеви и букви.

Карактеристики на понудата

Слични понуди