.

.

Бредли 2902-287400 Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Сензор Управувана Топол Воздух Рака Фен, 11-1/2 Ширина x 10-1/2 Висина x 4 Длабочина

Бредли 2902-287400 Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Сензор Управувана Топол Воздух Рака Фен, 11-1/2 Ширина x 10-1/2 Висина x 4 Длабочина

DEN 14935.68

Количина на стоки
Достапно

Прилагодливи брзина топол воздух рака фен со нерѓосувачки челик капак.Електронски инфраред сензор за активирање за hands-free соработка со 10-15 секунди, време на сушење, кој користи повеќе од 80 проценти помалку електрична енергија.Универзална напон спасува инсталација време.Површина-монтирани АДА Согласност.Мерки 11-1/2" ширина од 10-1/2" висина од 4" длабочина.

Карактеристики на понудата

Слични понуди