.

.

Безжични/Cordless Трајна шминка Пенкало Miroblading Веѓа Пенкало Тетоважа Ротари Батерија PMU Машина 10PCS Игли За Веѓите,Eyeliners, Усните И Мала Тетоважа(Розово Злато)

Безжични/Cordless Трајна шминка Пенкало Miroblading Веѓа Пенкало Тетоважа Ротари Батерија PMU Машина 10PCS Игли За Веѓите,Eyeliners,

DEN 1007.76

Количина на стоки
Достапно

1.Веѓа тетоважа машина, стабилна работа. 2.Батеријата на Трајна Шминка Машина Пенкало е вграден во.Двете жичен и безжичен може да се работеше. 3.Со ON/OFF прекинувач,и 3 за контрола на брзината,лесно да се контролира и да го користите.За веѓите,eyeliners, усните,МЦ мала тетоважа;. 4.Прилагодливи и видливи игла должина.Преносни и ергономски дизајн. 5.Она што во Кутија : 1pcs Трајна шминка Машина Пенкало, 5pcs 1 R,2 парчиња 3Р,3pcs 7 F замена на игли, адаптер и USB кабелот, прирачник за корисникот, сандак. 1. Нов дизајн, лесно да се контролира и соработка;. 2. Ниско ниво на бучава,силна и стабилна на работа. 3. 3 Нивоа на Брзина на прилагодување на машина , игла должина можат да бидат прилагодливи премногу. 4. Може да безжична користење.

Карактеристики на понудата

Слични понуди