.

.

Amlong Кристал Пурпурна Кристална Топка 110mm (4.2 инчен), Вклучувајќи Златен Змеј Стојат и Подарок Пакет

Amlong Кристал Пурпурна Кристална Топка 110mm (4.2 инчен), Вклучувајќи Златен Змеј Стојат и Подарок Пакет

DEN 1893.60

Количина на стоки
Достапно

Виолетова кристална топка долго време е боја поврзани со духовна интуиција и креативност.Нашата беспрекорна лаванда кристал топки доаѓаат монтира на атрактивна основи, што понатаму accentuates убава лаванда боја.За особено впечатлив изглед, место на оваа кристална топка во соби декорирани со комплементарни бои, како жолта и портокалова.Доаѓа со AMLONG КРИСТАЛ автентични бренд лого кутија.Гарантиран квалитет.Најдобра Вредност Се Купи !.Висок квалитет Пурпурна Кристална Топка (110mm 4.2 во.) е направен од Повторно да се конституира Кварцен Кристал, Без Олово.Вклучува Златен Змеј Стојат и Подарок Пакет.

Карактеристики на понудата

Слични понуди